11. Jún 2013, 18:00
Poradové číslo: | 112 |
Vyvolávacia cena: | 180 € |
Konečná cena: | 180 € |
Rok: 1945
Technika: Farebná litografia kolorovaná akvarelom na papieri (4/5)
Rozmery: 20 x 23 cm
Značené: Značené vľavo dole "Nevan 45"