24. September 2013, 18:00
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 8 298,- € Zátišie s čajníkom, šálkou a fľašou. 1958. Olej na plátne, kašírované na kartóne. 29,5 x 38 cm. (47. jarná aukcia, 9. 3. 2004)
8 200,- € Morena s ovečkou. 1971. Kombinovaná technika na kartóne. 62 x 81 cm. (84. jarná aukcia,10. 3. 2009)
5974,- € Zátišie s petrolejkou a kanvicou. Okolo 1955-57. Olej na plátne, dubl. na lepenke. 37 x 48 cm. (59. jesenná aukcia, 4. 10. 2005)
5 000,- € Akt. 1971. Akvarel, farebné ceruzy, uhoľ, koláž na papieri. 49 x 49 cm. (86. letná aukcia, 9. 6. 2009)
3 983,- € Športové zátišie. 1984. Koláž a kombinácia techník na plátne. 130 x 99 cm. (58. letná aukcia, 14. 6. 2005)
3 600,- € Zátišie s mlynčekom . 1957. Kombinovaná technika na papieri. 47 x 58 cm.. (110. večerná aukcia , 23.04.2013)
3 053,- € Zátišie s mlynčekom. 1957. Kombinovaná technika na papieri. 47 x 58 cm. (31. jarná aukcia, 26. 3. 2002)
2 555,- € Zátišie. 1953. Kombinovaná technika na papieri. 57 x 72 cm. (56. aukcia súčasného slovenského umenia, 10. 5. 2005)
2 555,- € Ženský akt. 1974. Polychrómované drevo, reliéf. 122 x 101 cm. (12. jesenná aukcia, 15. 12. 1998)
2 323,- € Detvianske zátišie. Okolo 1974. Polychrómované drevo, reliéf. 122 x 101 cm. (9. jesenná aukcia, 17. 9. 1998)
2 290,38,- € Malý terč. 1967. Kombinovaná technika na lepenke. 74,5 x 63 cm. (26. letná aukcia, 5. 6. 2001)
Poradové číslo: | 289 |
Vyvolávacia cena: | 600 € |
Konečná cena: | 480 € |
Rok: 2002
Technika: Reliéfna, autorská koláž
Rozmery: 36 x 32 cm
Značené: Značené vpravo dole "A.B. 02"
Popis: Dielo je publikované in: Abelovský, J., Bajcurová, K.: Zbierka Bohumila Hanzela. Trenčín 2012