24. September 2013, 18:00
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 1 100,- € Pútnik. 1974. Pastel na papieri. 62 x 44 cm. Značené vľavo dole "AR". (105. letná aukcia výtvarných diel a starožitností, 12.06.2012)
995,82,- € Bačovský motív. 2001. Olej na preglejke. 50 x 65 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12.
2003)
929,43,- € Družba. 1989. Olej na sololite. 59 x 84 cm. (42. jesenná aukcia, 30. 9. 2003)
730,27,- € Noblesná dáma. 1998-2001. Olej na preglejke. 56 x 62 cm. (42. jesenná aukcia, 30. 9. 2003)
750,- € Hlava v červenej helme. 1973. Pastel, kombinácia techník na kartóne. 44 x 62 cm. (103. aukcia súčasného umenia , 24.04.2012)
650,- € Veľkomoravský bojovník. 1974. Pastel na kartóne. 44 x 61 cm. Značené vpravo dole "AR 74". (105. letná aukcia výtvarných diel a starožitností, 12.06.2012)
Poradové číslo: | 266 |
Vyvolávacia cena: | 2 900 € |
Rok: 2001
Technika: Olej, kombinácia techník na kartóne
Rozmery: 50 x 67 cm
Značené: Značené vpravo dole "AR 2001"
Popis: Dielo je publikované in: Abelovský, J., Bajcurová, K.: Zbierka Bohumila Hanzela. Trenčín 2012