116. večerná aukcia

08. Apríl 2014, 19:00

Aukcie | 116. večerná aukcia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY FIGURÁLNYCH DIEL LADISLAVA MEDNYÁNSZKEHO DOSIAHNUTÉ NA AUKCIÁCH SOGY:
€ 62 000 Spútaný (štúdia mužského aktu). 1895-1895. Olej, plátno. 120 x 60 cm. (104. večerná aukcia, 29.05.2012)
€ 54 000 Trpiaci (Alegorická scéna).. Okolo 1895. Olej, plátno, kartón. 73 x 62 cm. (104. večerná aukcia, 29.05.2012)
€ 54 000 Alegória smrti a nového života.. Okolo 1895. Olej, plátno. 95 x 62 cm. Značené vpravo dole "Mednyánszky". (104. večerná aukcia, 29.05.2012)
€ 54 000 Starena. Okolo 1880.. Olej, plátno, drevo. 130 x 109 cm. (104. večerná aukcia, 29.05.2012)
€ 34 853,61 Sediaci tulák. Okolo 1895. Olej na plátne, dublované. 59 x 73 cm. (63. jarná aukcia, 28. 3. 2006)
€ 34 000 Smrť starca - Smrť umelcovho otca (štúdia).. 1895-1900. Olej, plátno. 50 x 60 cm. (104. večerná aukcia, 29.05.2012)
€ 34 000 Starec a smrť I.. 1895-1900.. Olej, plátno. 70 x 43 cm. (104. večerná aukcia, 29.05.2012)