116. večerná aukcia

08. Apríl 2014, 19:00

Aukcie | 116. večerná aukcia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY KRAJINÁRSKYCH DIEL LADISLAVA MEDNYÁNSZKEHO DOSIAHNUTÉ NA AUKCIÁCH SOGY:
€ 85 000 Hmlistá lesná krajina pri rieke. Okolo 1880. Olej, plátno. 70 x 120 cm. (104. večerná aukcia, 29.05.2012)
€ 71 366,93 Železná brána. Okolo 1900. Olej na plátne. 120 x 200 cm. (42. jesenná aukcia, 30. 9. 2003)
€ 64 000 Barbizonský les. Okolo 1890. Olej na plátne, dublované. 140 x 90 cm. (87. jesenná aukcia, 6. 10. 2009)
€ 61 000 Stromy pri rieke v zime. Okolo 1890-1900. Olej, plátno. 80 x 100 cm. (104. večerná aukcia, 29.05.2012)
€ 49 000 Dravá rieka. Okolo 1890. Olej na plátne, 82 x 107 cm (107. večerná aukcia , 13.11.2012)
€ 49 000 Údolie v mesačnom svite. Okolo 1880-85. Olej na plátne. 61 x 93 cm. (107. večerná aukcia, 13.11.2012)