117. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

10. Jún 2014, 18:00

Aukcie | 117. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 962,62 Matka s dieťaťom. Okolo 1910. Olej na plátne. 56 x 78 cm. (26. letná aukcia, 5. 6. 2001)
€ 730 Muž z Hanej. Okolo 1910. Olej na dreve. 51 x 37 cm. (51. jesenná aukcia, 12. 10. 2004)
€ 400 Muž z Moravského Slovácka. Okolo 1920. Pastel na papieri. 50 x 30 cm. (102. jarná aukcia výtvarných diel , 13.03.2012)
€ 265 Sediaci starec. Okolo 1920. Akvarel na kartóne. 17 x 13,5 cm. (42. jesenná aukcia, 30. 9. 2003)