117. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

10. Jún 2014, 18:00

Aukcie | 117. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 10 000 Minojské dievča. Okolo 2011. Bronz. drevený podstavec. 62 cm. (100. jubilejná večerná aukcia, 15.11.2011)
€ 9 200 Modelovanie. 2005. Olej, kombinácia techník na plátne. 122 x 150 cm. (100. jubilejná večerná aukcia, 15.11.2011)
€ 4 000 Haló, haló, socha.. 1997. Mramor, hliníkový podstavec.(107. večerná aukcia , 13.11.2012)
€ 3 800 V ateliéri. 2007. Akryl na plátne. 100 x 105 cm. (88. aukcia súčasného umenia, 27. 10. 2009)
€ 2 058,02 Ten Minutes. 2005. Akryl na plátne. 100 x 90 cm. (64. aukcia súčasného slovenského umenia, 16. 5. 2006)
€ 1 925,25 V sochárskom ateliéri. 2003. Olej na plátne. 150 x 90 cm. (41. mimoriadna aukcia 23. 9. 2003)