118. jesenná aukcia výtvarných diel

23. September 2014, 18:00

Aukcie | 118. jesenná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 1 300 Jar v Bratislave I. Okolo 1900. Olej na plátne, 85 x 44 cm. (92. letná aukcia, 8. 6. 2010)
€ 1 270 Údolie pri Salzburgu – Innthal. Okolo 1910 – 13. Olej, ceruza na kartóne. 47 x 35 cm. (90. jarná aukcia, 9. 3. 2010)
€ 1 261,37 Pohľad na Bratislavu z Petržalky. 1943. Olej na plátne. 68 x 102 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
€ 950 Pohľad na starú Bratislavu. 1919. 37 x 51 cm. (86. letná aukcia, 9.6.2009)
€ 863,04 Františkánsky kostol. Okolo 1930. Olej na plátne. 60 x 50 cm. (23. zimná aukcia, 5. 12. 2000)