22. September 2015, 18:00
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 1 950,- Krasojazdkyňa.. Okolo 2000. Olej na plátne. 60 x 40 cm. (109. jarná aukcia výtvarných diel, 19.03.2013)
€ 1 500,- Zberateľ. Okolo 1995. Olej na plátne. 60 x 50 cm. (105. letná aukcia, 12.06.2012)
€ 1 460,53,- Všetko je tak ako má byť. 1995. Olej na plátne. 100 x 80 cm. (59. jesenná aukcia, 4. 10. 2005)
€ 1 400,- Šašo počmáraný. Okolo 2000. Olej na plátne. 81 x 60 cm. (108. zimná aukcia, 04.12.2012)
€ 1 294,56,- Vydarená rodina. 2000. Olej na plátne. 80 x 80 cm. (32. letná aukcia, 4. 6. 2002)
€ 1 250,- Historik.. Okolo 2000. Olej na plátne. 70 x 50 cm. (106. jesenná aukcia, 25.09.2012)
€ 1 200,- Kamaráti z mokrej štvrte. Okolo 1995. Olej na plátne. 60 x 50 cm. (111. letná aukcia, 11.06.2013)
Poradové číslo: | 251 |
Vyvolávacia cena: | 1 200 € |
Rok: 1992
Technika: Olej, kombinácia techník na sololite
Rozmery: 55 x 80 cm
Značené: Značené vpravo dole "F. Lip 92"