124. jesenná aukcia výtvarných diel

22. September 2015, 18:00

Aukcie | 124. jesenná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 1 300,- Jar v Bratislave I. Okolo 1900. Olej na plátne, 85 x 44 cm. (92. letná aukcia, 8. 6. 2010)
€ 1 270,- Údolie pri Salzburgu – Innthal. Okoloé 1910 – 13. Olej, ceruza na kartóne. 47 x 35 cm. (90. jarná aukcia, 9. 3. 2010)
€ 1 261,37,- Pohľad na Bratislavu z Petržalky. 1943. Olej na plátne. 68 x 102 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
€ 1 100,- Bratislavské vodárne II.. 1913. Olej na kartóne. 55 x 80 cm. (118. jesenná aukcia výtvarných diel , 23.09.2014)
€ 1 000,- Bratislavské vodárne I.. 1913. Olej na kartóne. 55 x 80 cm. (118. jesenná aukcia výtvarných diel , 23.09.2014)