Poradové číslo: |
327 |
Nevydražené |
Vyvolávacia cena: |
900 € |
Rok: 1848, Budapešť
Technika: Striebro 13 lotové (812,5/1000), čiastočne lisovaný a ručne tepaný bohatý vzor s motívmi flóry a fauny
Rozmery: Výška 11,5 cm, váha 221 g
Značené: Značené puncom "Pesth, 13 lotový punc a datovanie 1848"