129. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

14. Jún 2016, 18:00

Aukcie | 129. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 12 800,- Zátišie s ľudovým džbánom. 1957. Olej na plátne. 50 x 35 cm. (102. jarná aukcia výtvarných diel , 13.03.2012)
€ 11 000,- Kytica. 1958. Olej na kartóne, 70 x 50 cm. (113. večerná aukcia, 12.11.2013)
€ 9 200,- Ikona IV. 1991. Olej, kombinácia techník na preglejke. 61 x 46 cm.(107. večerná aukcia , 13.11.2012)
€ 9 128,33,- Tri fujary. 1981. Olej, kombinácia techník na preglejke. 114 x 90 cm. (53. zimná aukcia, 30. 11. 2004)
€ 7 800,- Salome.. 2007. Kombinácia techník na preglejke. 63 x 82 cm. (111. letná aukcia výtvarných diel a starožitností, 11.06.2013)
€ 7 800,- Loďky v prístave.. 1958. Olej na plátne, dublované na kartóne. 35 x 50 cm. (114. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností. , 03.12.2013)
€ 6 600,- Chalupy. 1980. Kombinácia techník na preglejke, 38 x 57 cm. (110. večerná aukcia, 23.04.2013)