129. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

14. Jún 2016, 18:00

Aukcie | 129. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 1 095,40,- Kompozícia. 1968. Olej na plátne. 92 x 92 cm. (19. jarná aukcia, 28. 3. 2000)
€ 995,82,- Ulica v Levoči II. 1963. Olej na plátne. 50 x 65 cm. (19. jarná aukcia, 28. 3. 2000)
€ 730,27,- Krajina s cestou. 1962. Olej na kartóne. 35 x 30 cm. (58. letná aukcia, 14. 06. 2005)
€ 350,- Smolenice. 1954. Akvarel na papieri. 38 x 53 cm. (84. jarná aukcia,10. 3. 2009)
€ 320,- Západoslovenská krajina. 1950. Olej na plátne. 50 x 60 cm. (87. jesenná aukcia, 6. 10. 2009)
€ 280,- Slnečný deň.. 1961. Akvarel na papieri. 39 x 54,5 cm. (108. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností , 04.12.2012)