11. Október 2016, 18:00
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY AKVARELOV ACHILLE GUERRU DOSIAHNUTÉ NA SVETOVÝCH AUKCIÁCH:
€ 18 559,- Rafael a pápež Július II. 1870.Olej na plátne. 99,5 x 138 cm. Londýn 2000
€ 16 913,- Július II. a Rafael. 1878. Olej na plátne. 99,7 x 136,5 cm. Philadelphia 2015
€ 9 819,- Väzenie. Olej na plátne. 105 x 75 cm. Miláno 2001
€ 7 172,- Príchod jeho eminencie. Olej na plátne. 48,5 x 95 cm. Boston 1999
€ 6 500,- Serenáda pri fontáne. Olej na plátne. 67 x 44,5 cm. Ahlden 2006
Poradové číslo: | 193 |
Vyvolávacia cena: | 150 € |
Rok: Okolo 1860
Technika: Akvarel na kartóne
Rozmery: 30 x 23 cm
Značené: Značené vľavo dole "Guerra"