133. jarná aukcia výtvarných diel

07. Marec 2017, 18:00

Aukcie | 133. jarná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 1 593,31,- Slovenská rozprávka. 1946. Olej na lepenke. 90 x 79 cm (65. letná aukcia, 6. 6. 2006)
€ 1 327,76,- Oravci. 1944. Olej na plátne. 80 x 90 cm. (78. jarná aukcia, 11. 3. 2008)
€ 1 327,76,- V rozhovore. 1942. Olej na plátne. 47 x 52 cm. (5. jarná aukcia, 17. 3. 1998)
€ 165,97,- Zo slovenských rozprávok. 1943. Kresba ceruzou, akvarelom na papieri. 47 x 34 cm. (22. jesenná aukcia, 26. 9. 2000)

Literatúra: Abelovský, J., Bajcurová, K.: Výtvarná moderna Slovenska. Bratislava 1997.