134. večerná aukcia

25. Apríl 2017, 19:00

Aukcie | 134. večerná aukcia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY ALEXANDRA JOSQUINA NA SVETOVÝCH AUKCIÁCH:
€ 22, 563- Jazdec v horách. Olej na plátne. 61 cm x 50 cm. Casablanca 2006
€ 11, 305- Harem’den. 1850.  Akvarel, pastel na plátne. 95 cm x 185 cm. Istanbul 2016
€ 8, 500- Kaid na koni. Olej na plátne. 60,5 cm x 50 cm. Paríž 2004
€ 6, 708- Mamluk a jeho kôň. Olej na plátne. 65 cm x 55 cm. Monaco1989
€ 5, 550- Arabský jazdec. Olej na plátne. 60 cm x 50 cm. Royan 2003