Poradové číslo: | 205 |
Vyvolávacia cena: | 300 € |
Rok: 1922
Proveniencia: Na zadnej strane venovanie rukou autora, datované v Prahe v júli 1931.
Technika: Akvarel na papieri
Rozmery: 12 x 15 cm
Značené: Značené vľavo dole "Charles Černy", vpravo dole "1921"