Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 7, 500,- Práčky na brehu jazera. Olej na plátne. 69,5 cm x 100 cm. Mníchov 2008
€ 3, 770,- Na brehu rieky Dunaj. 1926. Olej na plátne. 40 cm x 48 cm. Budapešť 2006
€ 2, 800,- Zátišie. 1938. Olej na plátne. 79 cm x 60 cm. Paríž 2012
€ 1, 003,- Modré akty. Akvarel, tuš na papieri. 20.5 cm x 26 cm. Budapešť 2012
€ 900,- Zátišie. 1938. Olej na plátne. 79 cm x 60 cm. Neuilly-sur-Seine 2012
Poradové číslo: | 145 |
Vyvolávacia cena: | 300 € |
Rok: Okolo 1930
Technika: Olej na kartóne
Rozmery: 52 x 67 cm
Značené: Značené vpravo dole "Tihányi J.Lajos"