Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: € 663,88,- Dynamická kompozícia. Okolo 1980. Olej na plátne. 136 x 218 cm. (74. jesenná aukcia, 2. 10. 2007)
€ 464,71,- Siesta v modrom. 1989. Akryl na kartóne. 52 x 55 cm. (70. jarná aukcia, 20. 3. 2007)
€ 400,- Figúra. Okolo 1970. Pastel na kartóne. 45 x 65 cm. (109. jarná aukcia výtvarných diel, 19.03.2013)
€ 200,- Poloprofil. 1961. Olej na kartóne. 29 x 19 cm. (92. letná aukcia, 8. 6. 2010)
€ 100,- Sediaca. Okéolo 1960. Akvarel na papieri. 40 x 28 cm. (92. letná aukcia, 8. 6. 2010)
Biografia: Ľubomír Zelina sa narodil 16. 4. 1943 v Tajove. 1967 ukončil štúdium na VŠVU na Oddelení monumentálnej maľby a gobelínu (prof. P. Matejka). Zúčastňoval sa výstav organizovaných ZSVU.
Literatúra: Malý slovník slovenských výtvarných umelcov, SFVU 1981, str. 489.
Poradové číslo: | 45 |
Vyvolávacia cena: | 500 € |
Konečná cena: | 550 € |
Rok: 1998
Technika: Olej na plátne
Rozmery: 70,7 x 99 cm
Značené: Značené vpravo dole "Ľ. Zelina"