138. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností

Aukcie | 138. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY DIEL FRANZA NOWAKA DOSIAHNUTÉ NA AUKCIÁCH SOGY:
€ 1 593 V kameňolome. Okolo 1940. Akvarel na kartóne. 41 X 50 cm. (53. zimná aukcia, 30. 11. 2004)
€ 1 500 Zátišie s ovocím. Okolo 1920. Olej na dreve. 12 x 9 cm. (105. letná aukcia, 12.06.2012)
€ 1 261 Zátišie s ovocím a džbánom. Nedat. Olej na dreve. 12 x 9 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
€ 1 200 Kytica kvetov. Okolo 1930. Olej na kartóne. 10,5 x 13 cm. (89. zimná aukcia, 1. 12. 2009)
€ 919 Zátišie s ovocím a kanvicou. Okolo 1920. Olej na plátne. 35 x 43 cm. (23. zimná aukcia, 5. 12. 2000)
NAJVYŠŠIE KONEČNÉ CENY DIEL FRANZA NOWAKA DOSIAHNUTÉ NA SVTOVÝCH AUKCIÁCH:
€ 2,849,- Zátišie s ovocím. Olej na kartóne. 8,3 x 8,3 cm. New York 2004
€ 2,049,- Zátišie. Olej na dreve. 36 x 46 cm. Viedeň 1991
€ 1,865,- Miniatúra zátišia. Olej na kartóne. 7 x 10 cm. Luzern 2008
€ 1,677,- Kytica. Olej na kartóne. 19 x 15 cm. New York 1993
€ 1,403,- Zátišie. Olej na kartóne. 12 x 9 cm. New Orleans 1994