06. Marec 2018, 18:00
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: Najvyššie konečné ceny diel Petra Šaba dosiahnuté na aukciách SOGY:
€ 1 200,- Ráno klonov II.. 2009. Olej na sololite. 100 x 70 cm. (138. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností, 05.12.2017)
Biografia: Peter Šabo sa narodil 18. 11. 1954 v Žitavanoch pri Zlatých Moravciach, po absolvovaní Strednej školy umeleckého priemyslu v Bratislave študoval na Vysokej škole výtvarných umení. Štúdium ukončil na oddelení vol'nej grafiky a knižnej ilustrácie v roku 1982. Žije a tvorí v Martine.
Poradové číslo: | 230 |
Vyvolávacia cena: | 1 300 € |
Rok: 2009
Proveniencia: Na zadnej strane autorský štítok.
Technika: Olej, kombinácia techník na kartóne
Rozmery: 100 x 60 cm
Značené: Značené vpravo dole "Šabo 09"