140. večerná aukcia

Aukcie | 140. večerná aukcia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: Najvyššie konečné ceny diel Jarmily Džuppovej dosiahnuté na aukciách SOGY:
€ 1 600 Luster a klavír. 2010. Olej, vajíčková tempera, uhoľ na sololite. 171 x 138 cm. (97. aukcia súčasného umenia, 17.05.2011)
€ 1 300 Kožuch s koľačkami na žltom gauči. 2008. Olej a akryl na sololite. 171 x 138 cm. (103. aukcia súčasného umenia, 24.04.2012)€
€ 850 Obsadenie II. 2009. Olej na sololite. 171 x 138 cm. (85. aukcia súčasného slovenského umenia, 18. 5. 2009)
€ 800 Zátišie s hriankami a zakrytým televízorom. 2008-2011. Olej, uhlík na sololite. (103. aukcia súčasného umenia, 24.04.2012)
€ 664 So synom. 2006. Vajcová tempera, olej, moridlo, latex na sololite. 171 x 137 cm. (75. aukcia súčasného umenia, 23. 10. 2007)

Biografia: Narodila sa 1984 v Michalovciach. 2002-2010 študovala na Fakulte umení TU v Košiciach v Ateliéri grafiky a experimentálnej tvorby pod vedením prof. Rudolfa Sikoru. Patrí k výrazným osobnostiam mladej slovenskej maľby, jej obrazy boli prezentované na viacerých samostatných a skupinových výstavách na Slovensku a v Čechách. 2008 sa stala finalistkou ceny Nadácie VÚB, 2009 bola finalistkou prestížnej ceny Oskára Čepana. Samostatne vystavovala v Mestskej galérii v Rimavskej Sobote a Nitrianskej galérii (2006), Galérii Cypriána Majerníka (2010).