Aukcie | 141. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: Najvyššie konečné ceny diel Lydera W. Nicolaysena dosiahnuté na svetových aukciách:
€ 7 006, – Život na farme. 1893. Olej na preglejke. 54 x 45 cm. Oslo 2001
€ 4 382, – Prístavná strana z Bergenu. 1896. Olej na plátne. 70 x 112 cm. Oslo 2010
€ 3 806, – Z Bandakvannet. 1872. Olej na plátne. 49 x 67 cm. Oslo 2010
€ 2 119, – Večerná nálada pri pobreží. 1879. Olej na plátne. 78 x 122 cm. Oslo 1992