Aukcie | 141. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: Najvyššie konečné ceny diel Gyulu Stetku dosiahnuté na aukciách SOGY:
€ 3 153 V krčme. Okolo 1910. Olej na plátne. 38,5 x 56 cm. (34. jesenná aukcia, 1. 10. 2002)

Najvyššie konečné ceny diel Gyulu Stetku dosiahnuté na svetových aukciách:
€ 1 588, - Autoportrét. 1889. Olej na plátne. 67 x 52 cm. Budapešť 2014
€ 1 400, – Mužský akt. 1917. Olej na preglejke. 69 x 38 cm. Kolín nad Rýnom 2015
€ 800, - Rybári v práci. 1889. Akvarel na papieri. 37 x 75 cm. Lyons-la-Forêt 2006
€ 736, – Portrét dámy. 1870. Olej na plátne. 59,5 x 46,5 cm. Budapešť 2000
€ 600,– Muž sediaci pri stole. Olej na dreve . 67 x 52 cm. Satow 2010

Literatúra: Slovenský biografický slovník, V. zv., R-Š, Martin 1987, str. 522.