144. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností

11. December 2018, 18:00

Aukcie | 144. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: Najvyššie konečné ceny diel Jánosa Lajosa Tihányiho dosiahnuté na svetových aukciách:
€ 7 500,- Práčky na brehu jazera. Olej na plátne. 69,5 cm x 100 cm. Mníchov 2008
€ 3 770,- Na brehu rieky Dunaj. 1926. Olej na plátne. 40 cm x 48 cm. Budapešť 2006
€ 2 800,- Zátišie. 1938. Olej na plátne. 79 cm x 60 cm. Paríž 2012
€ 1 003,- Modré akty. Akvarel, tuš na papieri. 20.5 cm x 26 cm. Budapešť 2012
€ 900,- Zátišie. 1938. Olej na plátne. 79 cm x 60 cm. Neuilly-sur-Seine 2012