Poradové číslo: |
57 |
Nevydražené |
Cena v predaji: |
11 000 € |
Rok: Po 1910
Technika: Olej na plátne
Rozmery: 28 x 37 cm
Značené: Značené vpravo dole „Mednyánszky“. Plátno nie je napnuté na podráme, je vystužené sklenenou tabuľou.