53. Zimná aukcia výtvarných diel

30. November 2004

Aukcie | 53. Zimná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL A. BRUNOVSKÉHO NA AUKCIÁCH SOGY:
84 000,- Sk Grafický návrh na plagát k inscenácii opery Claudia Monteverdiho „Korunovácia Poppey“. 1992. Tempera na papieri. 38 x 37 cm. (16. letná aukcia, 8. 6. 1999)
54 000,- Sk Kostýmový návrh k inscenácii opery Claudia Monteverdiho „Korunovácia Poppey III.“. Nedat. Tempera na papieri. 40 x 20 cm. (5. jarná aukcia, 17. 3. 1998)
40 000,- Sk Kostýmový návrh k inscenácii opery Claudia Monteverdiho „Korunovácia Poppey I.“. Nedat. Tempera na papieri. 40 x 20 cm. (5. jarná aukcia, 17. 3. 1998)
38 000,- Sk Kostýmový návrh k inscenácii opery Claudia Monteverdiho „Korunovácia Poppey II.“. Nedat. Tempera na papieri. 40 x 20 cm. (5. jarná aukcia, 17. 3. 1998)
35 000,- Sk Labyrint sveta a raj srdca (Veľký hluk). 1989. Farebná litografia na ručnom papieri. 39 x 29,8 cm. (18. zimná aukcia, 2. 12. 1999)
32 000,- Sk Pekný deň. 1988. Litografia na papieri (6/25). 39 x 29 cm. (20. letná aukcia, 21. 6. 2000)
32 000,- Sk Chvála zamatových snov I X . 1986. Litografia na papieri (6/25). 39 x 29 cm. (20. letná aukcia, 21. 6. 2000)
30 000,- Sk Noční ľudia IV. 1996. Litografia na papieri. (27/35). 39,8 x 29,8 cm. (6. letná aukcia, 26. 5. 1998)
25 000,- Sk Genesis. 1967. Lept na papieri. (15. aukcia grafiky a kresby, 7. 6. 1999)
25 000,- Sk Ilustrácia k indonézskym rozprávkam. 1962. Kresba perom, tušom, ceruzou, akvarelom na papieri. 35 x 29,5 cm. (29. zimná aukcia, 5. 12. 2001)
25 000,- Sk Ilustrácia ku knihe M. Válka „úzla pod stolom“ VI. 1958. Tempera, pero, tuš na papieri. 28 x 19 cm. (29. zimná aukcia, 5. 12. 2001)