28. Marec 2006
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL V. POPOVIČA NA AUKCIÁCH SOGY:
80 000,- Sk Siréna. 1964. Tvrdený papier. 51 x 64 cm. (14. jarná aukcia, 16. 3. 1999)
80 000,- Sk Z cyklu Lodičky II. 1964. Asambláž, papier, plexisklo. 56 x 76 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
70 000,- Sk Účtovná kniha. 1969. Asambláž, olej na papieri, plátne. 50 x 65 cm. Krstenie – prsníky. 1969. Asambláž, olej, papier na plátne. 50 x 65 cm. (47. jarná aukcia, 9. 3. 2004)
65 000,- Sk Z cyklu Lodičky VI. 1964. Asambláž, papier, plexisklo. 56 x 76 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
50 000,- Sk Hrozno, fialky a papier. 1964. Kombinovaná technika. 50 x 70 cm. (19. jarná aukcia, 28. 3. 2000)
Poradové číslo: | 196 |
Vyvolávacia cena: | 1 261 € |
Rok: 1979
Technika: olej na lepenke
Rozmery: 50 x 70 cm
Značené: na zadnej strane „Popovič 79“