65. Letná aukcia výtvarných diel

06. Jún 2006

Aukcie | 65. Letná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY KRESBOVÝCH DIEL G. MALLÉHO NA AUKCIÁCH SOGY:
91 000,- Sk Pastierka oviec. Okolo 1918. Akvarel na papieri. 36 x 42 cm. (14. Jarná aukcia, 16. 3. 1999)
76 000,- Sk Kytica kvetov vo váze. Okolo 1925. Olej na kartóne. 42 x 38 cm. (5. jarná aukcia, 17. 3. 1998)
60 000,- Sk Pastierka oviec. Okolo 1910. Akvarel na papieri. 34 x 40 cm. (18. zimná aukcia, 2. 12. 1999)
52 000,- Sk Matka s dieťaťom. Okolo 1934-36. Akvarel na papieri. 27 x 37 cm. (42. jesenná aukcia, 30. 9. 2003)
41 000,- Sk Les pri Petržalke. Okolo 1909. Pastel na papieri. 35 x 29 cm. (9. jesenná aukcia, 17. 9. 1998)
38 000,- Sk Tancujúce deti na lúke. Okolo 1920. Akvarel na papieri. 34 x 48 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)