03. Október 2006
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL M. SCHURMANNA NA AUKCIÁCH SOGY:
59 000,- Sk Zámocké schody v Bratislave. Okolo 1920. Akvarel na papieri. 36 x 28 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
48 000,- Sk Rozhovor. 1928. Olej na plátne. 72 x 100 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
48 000,- Sk Poľné kvety vo váze. Okolo 1940. Olej na kartóne. 35 x 37 cm. (26. letná aukcia, 5. 6. 2001)
45 000,- Sk Kytica. 1948. Akvarel na papieri. 17 x 23 cm (63. jarná aukcia, 28. 3. 2006)
Poradové číslo: | 52 |
Vyvolávacia cena: | 1 627 € |
Konečná cena: | 1 295 € |
Rok: okolo 1940
Technika: olej na preglejke
Rozmery: 45 x 40 cm
Značené: vľavo dole „Max Schurmann“