Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY KRESBOVÝCH A GRAFICKÝCH DIEL E. FILLU NA AUKCIÁCH SOGY:
145 000,- Sk Hlava muža. Po 1947. Akvarel, tuš na papieri. 42,5 x 37,5 cm. (67. jesenná aukcia, 3. 10. 2006)
25 000,- Sk Kubistická kompozícia. Suchá ihla na papieri. 23,5 x 12 cm. (51. jesenná aukcia, 12. 10. 2004)
13 000,- Sk Ležiaci akt. 1938. Suchá ihla na papieri. 22 x 27 cm. (51. jesenná aukcia, 12. 10. 2004)
Poradové číslo: | 202 |
Vyvolávacia cena: | 166 € |
Konečná cena: | 199 € |
Rok: pred 1914
Technika: štetcová litografia na papieri
Rozmery: 29 x 21 cm
Značené: vpravo dole „Emil Filla“
Popis: Nečíslované