68. Zimná aukcia výtvarných diel

Aukcie | 68. Zimná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL F. REICHENTÁLA NA AUKCIÁCH SOGY:
250 000,- Sk Sediaci. 1931. Olej na plátne. 60 x 50 cm. (42. jesenná aukcia, 30. 9. 2003)
50 000,- Sk Maliarka pri rieke. 1943. Olej na plátne. 74 x 82 cm. (9. jesenná aukcia,17. 9. 1998)
42 000,- Sk Bratislavská Vydrica. Okolo 1930. Olej na plátne. 40 x 52 cm. (20. letná aukcia, 21. 6. 2000)
40 000,- Sk Harmonikár. Okolo 1935. Kresba farebnými ceruzami, akvarelom na papieri. 60 x 42 cm. (19. jarná aukcia, 28. 3. 2000)
36 000,- Sk Učiteľ talmundu. Okolo 1935. Litografia kolorovaná akvarelom na papieri. 57 x 42 cm. (51. jesenná aukcia, 12. 10. 2004)
35 000,- Sk Morský útes. Okolo 1920. Tempera na papieri. 21 x 28,5 cm. (58. letná aukcia, 14. 6. 2005)