Rok: okolo 1950
Technika: akvarel na papieri
Rozmery: 20 x 29 cm
Značené: nie, na zadnej strane signované autorovou rukou
Krajina s figurálnym motívomPohľad na BeckovTri ženy v krajineMuž v turbane (Modliaci sa žid)Cesta za prácouŽena v šatke (Dáma v šatke)