68. Zimná aukcia výtvarných diel

Aukcie | 68. Zimná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL R. KRIVOŠA NA AUKCIÁCH SOGY:
275 000,- Sk Tri fujary. 1981. Olej, kombinácia techník na preglejke. 114 x 90 cm. (53. zimná aukcia, 30. 11. 2004)
125 000,- Sk Na paši. 1958. Olej na plátne. 71 x 90,5 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
92 000,- Sk Harlekýn. 1986. Kombinovaná technika na dreve. 60 x 40 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
87 000,- Sk Žena s nošou. 1962. Olej na sololite. 89 x 58 cm. (51. jesenná aukcia, 12. 10. 2004)