70. Jarná aukcia výtvarných diel

20. Marec 2007

Aukcie | 70. Jarná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL J. LADVENICU NA AUKCIÁCH SOGY:
48 000,- Sk Slovenská rozprávka.1946. Olej na lepenke. 90 x 79 cm (65. letná aukcia, 6. 6. 2006)
40 000,- Sk V rozhovore. 1942. Olej na plátne. 47 x 52 cm. (5. jarná aukcia, 17. 3. 1998)
5 000,- Sk Zo slovenských rozprávok. 1943. Kresba ceruzou kolorovaná akvarelom na papieri. 47 x 34 cm. (22. jesenná aukcia, 26. 9. 2000)