71. Aukcia súčasného slovenského umenia

22. Máj 2007

Aukcie | 71. Aukcia súčasného slovenského umenia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL M. ŠIMURDU NA AUKCIÁCH SOGY:
20 000,- Sk Plachetnica. Okolo 1968. Olej na plátne. 61 x 81 cm. (67. jesenná aukcia, 3. 10. 2006)
12 000,- Sk Motív z Toskánska-Castel Maggiore. 1992. Akvarel na kartóne. 40 x 50 cm. (42. jesenná aukcia, 30. 9. 2003)
12 000,- Sk Ružový sen. 1960. Olej na plátne. 39 x 63 cm. (70. jarná aukcia, 20. 3. 2007)