71. Aukcia súčasného slovenského umenia

22. Máj 2007

Aukcie | 71. Aukcia súčasného slovenského umenia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL V. HAVRILLU NA AUKCIÁCH SOGY:
62 000,- Sk Ten Minutes. 2005. Akryl na plátne. 100 x 90 cm. (64. aukcia súčasného slovenského umenia, 16. 5. 2006)
58 000,- Sk V sochárskom ateliéri. 2003. Olej na plátne. 150 x 90 cm. (41. mimoriadna aukcia 23. 9. 2003)
40 000,- Sk Socha. 2003. Olej, kombinovaná technika na papieri. 70 x 100 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
32 000,- Sk Dievčatá. 2003. Olej, kobinovaná technika na plátne. 100 x 60 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)