02. Október 2007
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL R. KRIVOŠA NA AUKCIÁCH SOGY:
275 000,- Sk Tri fujary. 1981. Olej, kombinácia techník na preglejke. 114 x 90 cm. (53. zimná aukcia, 30. 11. 2004)
125 000,- Sk Na paši. 1958. Olej na plátne. 71 x 90,5 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
93 000,- Sk Cirkusový kôň. 1985. Olej, kombinácia techník na kartóne. 62 x 50 cm. (72. letná aukcia, 12. 6. 2007)
92 000,- Sk Harlekýn. 1986. Kombinovaná technika na dreve. 60 x 40 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
Poradové číslo: | 292 |
Vyvolávacia cena: | 1 494 € |
Rok: okolo 1990
Technika: kombinovaná technika na preglejke
Rozmery: 29 x 47 cm
Značené: vľavo dole „R. Krivoš“