75. Aukcia súčasného slovenského umenia

23. Október 2007

Aukcie | 75. Aukcia súčasného slovenského umenia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL M. MALIŠA NA AUKCIÁCH SOGY:
42 000,- Sk Greenpiece. 2006. Olej, akryl na plátne. 200 x 200 cm. (71. aukcia súčasného slovenského umenia, 22. 5. 2007)
35 000,- Sk US. Olej na plátne. 300 x 200 cm. (56. aukcia súčasného slovenského umenia, 10. 5. 2005)
35 000,- Sk Dead Horse. 2006. Akryl na plátne. 200 x 200 cm. (64. aukcia súčasného slovenského umenia, 16. 5. 2006)
19 000,- Sk Autoportrét. 2004. Olej na plátne. 200 x 200 cm. (56. aukcia súčasného slovenského umenia, 10. 5. 2005)