27. November 2007
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL I. WEINERA NA AUKCIÁCH SOGY:
650 000,- Sk Torzo. 1938. Olej na plátne. 68 x 54 cm. (51. jesenná aukcia, 12. 10. 2004)
450 000,- Sk Trnava. Okolo 1930-32. Olej na plátne. 49 x 69 cm. (59. jesenná aukcia, 4. 10. 2005)
376 000,- Sk Pltník. Okolo 1935. Olej na plátne. 67 x 53 cm. (5. jarná aukcia, 17. 3. 1998)
330 000,- Sk Kalvária II. Okolo 1935. Olej na dreve. 39 x 30 cm. (68. zimná aukcia, 28. 11. 2006)
326 000,- Sk Akt v perinách. Okolo 1928. Olej na plátne. 54 x 46 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
320 000,- Sk Hory a milenci. 1959-60. Olej na plátne. 53 x 44 cm. (53. zimná aukcia, 30. 11. 2004)
305 000,- Sk Spievajúce ženy. Okolo 1935 - 36. Olej na plátne. (72. letná aukcia, 12. 6. 2007)
270 000,- Sk Čičmianky. 1967. Olej na plátne. 60 x 47 cm. (23. zimná aukcia, 5. 12. 2000)
Poradové číslo: | 136 |
Vyvolávacia cena: | 1 162 € |
Konečná cena: | 1 162 € |
Rok: 1939
Technika: akvarel, kombinácia techník na papieri
Rozmery: 39 x 39 cm
Značené: vľavo dole "I. Weiner 1939"