11. Marec 2008
Poradové číslo: | 243 |
Konečná cena: | 664 € |
Rok: okolo 1920
Technika: olej na plátno
Rozmery: 34 x 23 cm
Značené: nie
Ďalšie vlastnosti: Vyvolávacia cena diela môže byť stanovená na základe priamej ponuky zo sály, telefonicky, alebo písomným limitom.