80. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

10. Jún 2008

Aukcie | 80. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL J. ŠTURDÍKA NA AUKCIÁCH SOGY:
32 000,- Sk Zátišie s melónmi. 1946. Olej na plátne. 26 x 44 cm. (12. jesenná aukcia, 15. 12. 1998)
20 000,- Sk Krajina s brezami. 1972. Kombinovaná technika. 57 x 40 cm. (6. letná aukcia, 26. 5. 1998)
16 000,- Sk Smutná pani. 1940. Olej na dreve. 58 x 50 cm. (3. jesenná aukcia, 25. 9. 1997)
12 000,- Sk Nábrežie. 1948. Akvarel, tuš na papieri. 42 x 54 cm. (67. jesenná aukcia, 3. 10. 2006)