80. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

10. Jún 2008

Aukcie | 80. letná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL L. ČEMICKÉHO NA AUKCIÁCH SOGY:
70 000,- Sk Vojna. 1944. Olej na plátne. 56 x 90 cm. (59. jesenná aukcia, 4. 10. 2005)
56 000,- Sk Rozhovor. Okolo 1938. Kombinácia techník (tempera, tuš) na kartóne. 42 x 57 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
52 000,- Sk Na úteku. 1941. Tempera na dreve. 30 x 28 cm. (6. letná aukcia, 26. 5. 1998)
43 000,- Sk Dve ženy. Okolo 1930. Olej na plátne. 90 x 78 cm. (6. letná aukcia, 26. 5. 1998)
40 000,- Sk Portrét chlapca. 1933. Olej na plátne. 96 x 76,5 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
36 000,- Sk Zima pri Čemiciach. 1985. Olej na plátne. 55 x 91,5 cm. (68. zimná aukcia, 28. 11.2006)
32 000,- Sk Liptov II. 1975. Akvarel na papieri. 38 x 55 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
31 000,- Sk Dve ženy. 1939. Kresba uhľom na zažltnutom papieri. 29,5 x 42 cm. (18. zimná aukcia, 2. 12. 1999)