10. Jún 2008
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL L. GUDERNUÁ NA AUKCIÁCH SOGY:
130 000,- Sk Malé zátišie. 1947. Olej na plátne. 23 x 30 cm. (78. jarná aukcia, 11. 3. 2008)
125 000,- Sk Kubistická žena. 1947. Tuš, tempera, akvarel na papieri. 40 x 26 cm. (55. jarná aukcia, 15. 3. 2005)
102 000,- Sk Zátišie. 1959. Pastel, tempera na kartóne. 51 x 72 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
92 000,- Sk Zátišie so sochou. 1961. Tempera na kartóne. 68 x 85 cm. (53. zimná aukcia, 30. 11. 2004)
80 000,- Sk Zátišie so sochou. 1961. Tempera na papieri. 61 x 85 cm. (18. zimná aukcia, 2. 12. 1999)
80 000,- Sk Milenci. 1957. Kombinovaná technika na papieri. 46 x 30,5 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
79 000,- Sk Zátišie s lampou. 1966. Tempera na kartóne. 61 x 83 cm. (37. jarná aukcia, 18. 3. 2003)
65 000,- Sk Pastierske zátišie. Okolo 1957. Gvaš na papieri. 53 x 30 cm. (77. zimná aukcia, 27. 11. 2007)
62 000,- Sk Umelci a gymnastka. Okolo 1955. Tempera na kartóne. 60 x 105 cm. (19. jarná aukcia, 28. 3. 2000)
55 000,- Sk Zátišie s čajníkom. 1959. Tempera na papieri. 29 x 43 cm. (22. jesenná aukcia, 26. 9. 2000)
50 000,- Sk Hlava dievčatka. 1954. Tempera na kartóne. 33 x 40 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
44 000,- Sk V bare. 1976. Olejová tempera na kartóne. 37 x 50 cm. (35. zimná aukcia, 3. 12. 2002)
42 000,- Sk Zátišie s ovocím. 1943. Kombinovaná technika na papieri. 17 x 23 cm. (67. jesenná aukcia, 3. 10. 2006)
Poradové číslo: | 167 |
Vyvolávacia cena: | 1 095 € |
Rok: 1965
Technika: perokresba na papieri
Rozmery: 27 x 19 cm (jeden kus)
Značené: vľavo dole „L. Guderna“