10. Jún 2008
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL L. CSORDÁKA NA AUKCIÁCH SOGY:
220 000,- Sk Les s diviakmi. 1897. Olej na plátne. 51 x 37 cm. (61. zimná aukcia, 29. 11. 2005)
135 000,- Sk Pohľad na Tatry. 1921. Olej na plátne. 74,5 x 96 cm. (18. zimná aukcia, 2. 12. 1999)
125 000,- Sk V brezovom háji. Po 1900. Olej na vrecovine. 65 x 97 cm. (78. jarná aukcia, 11. 3. 2008)
95 000,- Sk Zimná krajina. Okolo 1910. Olej na plátne. 80 x 90 cm. (9. jesenná aukcia, 17. 9. 1998)
Poradové číslo: | 76 |
Vyvolávacia cena: | 896 € |
Konečná cena: | 896 € |
Rok: okolo 1900
Technika: akvarel na kartóne
Rozmery: 55 x 47 cm
Značené: vľavo dole „Csordák“