81. jesenná aukcia výtvarných diel

07. Október 2008

Aukcie | 81. jesenná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL J. AUGUSTU NA AUKCIÁCH SOGY:
64 000,- Sk Nevesta. 1902. Olej na plátne. 49 x 38 cm. (12. jesenná aukcia, 15. 12. 1998)
49 000,- Sk Dedinčianka. Okolo 1905. Akvarel na papieri. 24 x 33 cm. (2. letná aukcia, 7. 5. 1997)
48 000,- Sk Dojenie oviec. 1908. Olej na plátne. 49 x 66 cm. (6. letná aukcia, 26. 5. 1998)
28 000,- Sk Osturňa. Okolo 1920. Olej na plátne. 35 x 26 cm. (12. jesenná aukcia, 15. 12. 1998)
28 000,- Sk Nevesta. 1900-10. Olej na plátne. 48 x 38 cm. (39. letná aukcia, 27. 5. 2003)
28 000,- Sk Starý Važec. Okolo 1910. Olej na kartóne. 41 x 30 cm. (63. jarná aukcia, 28. 3. 2006)