82. aukcia súčasného slovenského umenia

28. Október 2008

Aukcie | 82. aukcia súčasného slovenského umenia

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL v. popoviča NA AUKCIÁCH SOGY:
86 000,- Sk Niké 4. 1971. Olej na plátne. 105 x 160 cm. (71. aukcia súčasného slovenského umenia, 22. 5. 2007)
80 000,- Sk Siréna. 1964. Tvrdený papier. 51 x 64 cm. (14. jarná aukcia, 16. 3. 1999)
80 000,- Sk Z cyklu Lodičky II. 1964. Asambláž, papier, plexisklo. 56 x 76 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
70 000,- Sk Účtovná kniha. 1969. Asambláž, olej na papieri, plátne. 50 x 65 cm. Krstenie-prsníky. 1969. Asambláž, olej, papier na plátne. 50 x 65 cm. (47. jarná aukcia, 9. 3. 2004)
65 000,- Sk Z cyklu Lodičky VI. 1964. Asambláž, papier, plexisklo. 56 x 76 cm. (49. letná aukcia, 11. 5. 2004)
64 000,- Sk Míľnik (Monštrá pre Danubius). 1968. Olej na sololite. 150 x 80 cm. (75. aukcia súčasného umenia, 23. 10. 2007)
50 000,- Sk Hrozno, fialky a papier. 1964. Kombinovaná technika. 50 x 70 cm. (19. jarná aukcia, 28. 3. 2000)