83. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností

02. December 2008

Aukcie | 83. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL A. FROLKU NA AUKCIÁCH SOGY:
29 000,- Sk Matka s dieťaťom. Okolo 1910. Olej na plátne. 56 x 78 cm. (26. letná aukcia, 5. 6. 2001)
22 000,- Sk Muž z Hanej. Okolo 1910. Olej na dreve. 51 x 37 cm. (51. jesenná aukcia, 12. 10. 2004)
8 000,- Sk Sediaci starec. Okolo 1920. Akvarel na kartóne. 17 x 13,5 cm. (42. jesenná aukcia, 30. 9. 2003)