83. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností

02. December 2008

Aukcie | 83. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL L. GUDERNU NA AUKCIÁCH SOGY:
300 000,- Sk Zátišie s ovocím. 1967. Tempera na plátne, dublované na dreve. 43 x 77 cm. (81. jesenná aukcia, 7. 10. 2008)
220 000,- Sk Ležiaci ženský akt. 1969. Tempera na kartóne. 50 x 75 cm. (81. jesenná aukcia, 7. 10. 2008)
135 000,- Sk Zátišie s fľašou a rybičkami. 1963. Pastel,kombinácia kresbových techník na papieri. 29 x 50 cm. (81. jesenná aukcia, 7. 10. 2008)
130 000,- Sk Malé zátišie. 1947. Olej na plátne. 23 x 40 cm. (78. jarná aukcia, 11. 3. 2008)
125 000,- Sk Kubistická žena. 1947. Tuš, tempera, akvarel na papieri. 40 x 26 cm. (55. jarná aukcia, 15. 3. 2005)
102 000,- Sk Zátišie. 1959. Pastel, tempera na kartóne. 51 x 72 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)