83. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností

02. December 2008

Aukcie | 83. zimná aukcia výtvarných diel a starožitností

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL V. HLOŽNÍKA NA AUKCIÁCH SOGY:
875 000,- Sk Mŕtvy klaun. 1944. Olejová tempera na kartóne. 52 x 87 cm. (80. letná aukcia, 10. 6. 2008)
275 000,- Sk Pieta. 1946. Akvarel, gvaš na papieri. 38 x 59 cm. (81. jesenná aukcia, 7. 10. 2008)
250 000,- Sk Klaun. Okolo 1939 - 1942. Dvaš, tempera na kartóne. 90 x 62 cm. (80. letná aukcia, 10. 6. 2008)
160 000,- Sk Apokalypsa. 1946. Tempera, gvaš na papieri. 54 x 75 cm. (31. jarná aukcia, 26. 3. 2002)
115 000,- Sk Krasojazdkyňa. 1947. Tempera na papieri. 43 x 57 cm. (55. jarná aukcia, 15. 3. 2005)
110 000,- Sk Most nad Tiberom. 1946. Olej na sololite. 50 x 70 cm. (39. letná aukcia, 27. 5. 2003)
110 000,- Sk Krasojazdkyňa. 1946. Olejová tempera na kartóne. 37 x 28 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
110 000,- Sk Kone v noci. 1949. Olej na kartóne. 48 x 70 cm. (63. jarná aukcia, 28. 3. 2006)
109 000,- Sk Babylon. 1945. Tempera na kartóne. 53 x 77 cm. (28. jesenná aukcia, 2. 10. 2001)